Home > Nieuws > Isa Römers, voorleeskampioen!
Mee doen?
 
Vul uw gegevens hieronder in om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Volg ons op Facebook!
 

Isa Römers, voorleeskampioen!

 
 
Isa Römers, voorleeskampioen!
 
Geschreven door Virtueel Plein Sterksel   
dinsdag, 27 november 2012 09:45

Voorleeskampioen 2012-2013:

Isa Römers!

Na een spannende finale heeft Isa Römers uit groep 7 de voorleeswedstrijd op onze school gewonnen! De 7 finalisten deden hun uiterste best. De jury, alle andere kinderen uit groep 5-6-7-8, had de moeilijke taak de voorlezers te beoordelen.

Isa las heel enthousiast voor uit het boek: " Mees Kees" van Mirjam Oldenhave. Zij heeft met ruime meerderheid van stemmen gewonnen. Op de tweede plaats is geëindigd Nona van Bussel en op de derde plek Eva van Lieshout. Isa gaat onze school vertegenwoordigen tijdens de gemeentelijke voorleesfinale in januari.

Veel succes Isa!

Laatst aangepast op dinsdag, 27 november 2012 09:48